Rolety - Wrocław

Rolety wewnętrzne – Wrocław

Przesłony wewnętrzne, montowane na skrzydle okiennym, ścianie lub suficie – tak można w skrócie opisać, czym są rolety materiałowe. Inna nazwa takich zasłon to rolety wewnętrzne. Wrocław jest miastem, w którym oferujemy produkty najwyższej jakości.

Nasze rolety materiałowe z Wrocławia to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza. Roleta wolnowisząca doskonale sprawdza się nie tylko jako osłona okienna, ale także ekran projekcyjny lub przesłona regału czy wnęki.

W momencie urządzania mieszkania nie można zapomnieć o roli, jaką we wnętrzu pełnią rolety. Wrocław jest miastem bogatym w różne pomysły, a w naszej ofercie znajdą Państwo nagromadzenie różnych rozwiązań, z których można skorzystać. Oferujemy różne rodzaje rolet wewnętrznych i sposobów ich zastosowania. Mają Państwo do wyboru:

  • Rolety Fantazja. Do minimum ograniczają przenikanie światła słonecznego. Dzieje się tak dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.
  • Rolety dzień  noc Impresja. To nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony. Wystarczy więc tylko wybrać odpowiednie dla swoich potrzeb rolety wewnętrzne. Wrocław to miasto, w którym można obejrzeć nasz asortyment i zdecydować się na najlepszy produkt.

Rolety materiałowe – dlaczego są najlepszym wyborem?

  • Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu.
  • Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza.
  • Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

Ochrona przed światłem, kreowanie odpowiedniego klimatu i zwiększona estetyka wnętrza – to tylko niektóre z korzyści, jakie przynoszą rolety wewnętrzne i rolety materiałowe. Wrocław to nasze miasto – zapraszamy do kontaktu.

Rolety wolnowiszące

roleta-wolnowiszaca-wielkogabarytowa-1d
Więcej

Rolety materiałowe w kasetkach z prowadnicami

Fantazja-Mini-Lux-1d
Więcej

Rolety dachowe

Fantazja-dachowa-Premium-1d
Więcej

Rolety dzień/noc

Impresja-w-kasecie-1d
Więcej

Rolety rzymskie

Impresja-Classy-Viya-1d
Więcej

Darmowa wycena

Dowiedz się ile będzie cię kosztować ten produkt. Podaj nam wymiary i swoje preferencje. Zapraszamy!
Zamów