Rolety Wrocław

Rolety wewnętrzne – Wrocław

Przesłony wewnętrzne, montowane na skrzydle okiennym, ścianie lub suficie – tak można w skrócie opisać, czym są rolety materiałowe. Inna nazwa takich zasłon to rolety wewnętrzne. Wrocław jest miastem, w którym oferujemy produkty najwyższej jakości.

Rolety materiałowe – dlaczego są najlepszym wyborem?

Nowoczesne tkaniny oferowane w naszych roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem, czym zazwyczaj skutkuje duże nasłonecznie. Na dodatek, przy produkcji rolet, korzystamy z wysokiej jakości tkanin − podgumowanych lub pokrytych specjalną powłoką aluminiową. Ta ostatnia odbija promienie słoneczne i zabezpiecza wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem.

Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały posiadają atesty higieniczne – to oznacza, że nie są one szkodliwe dla zdrowia ani środowiska. Właśnie dlatego, można je bezpiecznie stosować w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Przeglądając nasze rolety wewnętrzne (Wrocław) wykonane z różnych materiałów, warto zastanowić się, jakie mają właściwości i zdecydować się na taką tkaninę, która będzie miała odpowiednio wysokie krycie. W razie potrzeby, udzielamy porad dotyczących wyboru rolet, by jak najlepiej spełniały wymagania klientów.

Czytaj dalej

Funkcje – roleta wolnowisząca

W naszej ofercie udostępniamy wiele rodzajów rolet, o różnych zastosowaniach. Jedną z nich jest roleta wolnowisząca, która ze względu na swoje właściwości, jest niezastąpiona jako osłona okienna, ale może też służyć jako ekran projekcyjny lub przesłona regału czy wnęki. Korzystanie z niej jest ułatwione, dzięki sterowaniu łańcuszkowym lub elektrycznym, które można dobrać w zależności od indywidualnych preferencji. W trosce o komfort klientów, nasza firma oferuje nie tylko same produkty, ale także profesjonalne usługi montażowe. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie dla swoich potrzeb rolety wewnętrzne. Wrocław to miasto, w którym można obejrzeć nasz asortyment i zdecydować się na najlepszy produkt, który w 100 proc. spełni stawiane przed nim wymagania.

Jakie rolety wewnętrzne wybrać?

W momencie urządzania mieszkania nie można zapomnieć o tym, w jaki sposób chcemy przesłaniać światło słoneczne, czyli o najważniejszej funkcji, jaką w pomieszczeniach pełnią rolety wewnętrzne. Wrocław jest miastem bogatym w różne pomysły, a w naszej ofercie znajdą Państwo nagromadzenie najrozmaitszych rozwiązań, z których można skorzystać. Oferujemy różne rodzaje rolet wewnętrznych i sposobów ich zastosowania. Mają Państwo do wyboru:

  • Rolety Fantazja. To rodzaj rolet materiałowych, które do minimum ograniczają przenikanie światła słonecznego. Dzieje się tak, dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

  • Rolety dzień/noc Impresja. Nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony − to jeden z najbardziej uniwersalnych typów zasłon, jakie oferuje nasza firma. Z ich pomocą można szybko sprawić, że pomieszczenie za dnia jest częściowo lub całkowicie zaciemnione i w ten sposób, uzyskać efekt żaluzji.

Najlepsza osłona okien dachowych – rolety materiałowe Wrocław

Jeżeli światło słoneczne przedostaje się przez szyby dachowe, najskuteczniejszą formą przesłony będą specjalne rolety, oferowane przez naszą firmę. Nie ma znaczenia, czy ramy okienne są drewniane czy z PVC – dostosujemy wygląd rolet tak, by pasowały do całego wnętrza. Jednocześnie nasze produkty umożliwiają swobodną regulację wysokości, dlatego każdy z łatwością może nimi sterować, i to bez względu na to, czy okno jest zamknięte, czy uchylone.

Nasze rolety materiałowe (Wrocław) to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającej niezawodne zabezpieczenie przed nasłonecznieniem wnętrza. Ochrona przed światłem, kreowanie odpowiedniego klimatu i zwiększona estetyka wnętrza – to tylko niektóre z korzyści, jakie przynoszą rolety wewnętrzne i rolety materiałowe. Wrocław to nasze miasto – zapraszamy do kontaktu.

Rolety wolnowiszące

roleta-wolnowiszaca-wielkogabarytowa-1d
Więcej

Rolety materiałowe w kasetkach z prowadnicami

Fantazja-Mini-Lux-1d
Więcej

Rolety dachowe

Fantazja-dachowa-Premium-1d
Więcej

Rolety dzień/noc

Impresja-w-kasecie-1d
Więcej

Rolety rzymskie

Impresja-Classy-Viya-1d
Więcej

Darmowa wycena

Dowiedz się ile będzie cię kosztować ten produkt. Podaj nam wymiary i swoje preferencje. Zapraszamy!
Zamów